Concediul prenatal intra in baza de calcul a indemnizatiei de maternitate?

Pentru Facturare si Gestiune recomandam SmartBill. Incerci GRATUIT! Baza legala pentru raspunsul la aceasta intrebare este OUG nr. 111 din 8 decembrie 2010 privind concediul și indemnizația lunară pentru creșterea copiilor . Aceasta prevede la art. 13 alin. (3) ca, la stabilirea bazei de calcul a indemnizației pentru creșterea copilului se iau în considerare toate veniturile supuse impozitului realizate de…

Mai mult
×
×